Nabór jest aktualnie zamknięty. Chcesz zapisać się na listę oczekującą?

Wpisz adres email, a powiadomię Cię o starcie zapisów!
form_opcje

...czyli jak zrobić z rachunku maklerskiego firmę, która produkuje powtarzalne dochody co miesiąc.

Czołem Inwestorze, 

Koncentrujemy się na rynku kapitałowym, ale czy zdobywałeś już doświadczenie w biznesie lub w nieruchomościach?

TAK? to jestem absolutnie przekonany, że doceniasz siłę CASHFLOWÓW dla Twoich inwestycji, prawda?

To niesamowicie ważne, żeby inwestycje, które podejmujemy, wkładały nam gotówkę do portfela.

Ma to ogromne zastosowanie w biznesie i w nieruchomościach na wynajem. W takim razie czemu nie na giełdzie?

99% "inwestorów" spekuluje

Wiesz dlaczego większość uczestników rynku traci lub straci swoje pieniądze? Bo próbują przewidywać coś na co nie mają najmniejszego wpływu. Czyli cenę akcji. I choć czasami rynek  jest hojny i może stworzyć wrażenie, że na giełdzie zarabia się łatwe pieniądze, to w dłuższym okresie tak niestety nie jest, a szczęście początkującego nie trwa zbyt długo.

W nieruchomościach i biznesie jest inaczej. Mamy wpływ na więcej rzeczy. Zobacz, jeśli nawet okaże się, że przepłaciliśmy na starcie za nieruchomość, to ciągle możemy: podnieść jej standard, wyremontować, przebudować, zrobić home staging lub zacząć wynajmować. Jako całość, na pokoje lub w wynajmie krótkoterminowym. Oprócz tego moglibyśmy jeszcze oddać to mieszkanie do biura nieruchomości lub zatrudnić negocjatora, który pomoże nam w sprzedaży. Czujesz to? Zobacz ile masz możliwości, na wyjście z tego z zyskiem lub przynajmniej bez straty.

A co jeśli podobny zestaw reguł możnaby zastosować na giełdzie?

Opcje - absolutnie najlepszy instrument jaki został wymyślony na rynku.

Opcje są tym instrumentem, który daje niesamowicie duże możliwości. Znacznie większe niż zwykłe akcje, czy kontrakty terminowe. Oczywiście można nim spekulować jak wszystkim innym, ale z odpowiednią wiedzą może posłużyć do zbudowania zgrabnie prosperującego przedsiębiorstwa. Co też skrzętnie robimy 🙂

Jednocześnie, nie ma co ukrywać, opcje są też bardzo trudne do nauczenia, w szczególności samodzielnie. Ja osobiście przyznaję i wiem to na 100%, że gdyby nie mój przyjaciel i wspólnik Bartek Szyma, nigdy bym się ich nie nauczył. Potrzebowałem spotkać na swojej drodze kogoś kto przeprowadzi mnie za rękę przez ten temat od A do Z, pokaże wszystkie możliwości, żeby się nim dzisiaj samodzielnie posługiwać. Na początku było bardzo trudno, ale gdy dotarłem do sedna, wiedziałem, że to jest dokładnie to, czego zawsze szukałem!

Kim jesteśmy?

Bartek Szyma – Zawodowy inwestor, programista, działacz społeczny, dziennikarz. Były dyrektor finansowy w kilku korporacjach. Przeniósł wiedzę o finansów przedsiębiorstw bezpośrednio na rynek kapitałowy. Posiada bardzo rozległą i unikalną wiedzę o rynkach finansowych oraz inżynierii finansowej. Inwestuje od 2005 roku.

Łukasz Stępień – Od 16 lat aktywny na rynkach akcji. Swoje inwestycje skupiam na największych spółkach dywidendowych w USA. Jestem bardzo cierpliwy w swoim podejściu. Inwestuję zgodnie z zasadą SWAN, czyli Sleep Well At Night. Do opcji przekonał mnie i wprowadził Bartek Szyma w 2015 roku. Od tego czasu nie wyobrażam sobie już powrotu do poprzedniego stylu inwestowania. Cashflowy zdecydowanie zdominowały moje podejście 🙂 

Dla kogo jest ten program?

»      Jeśli odpowiada Ci styl inwestycji oparty na cashflowach…

»      Jeśli szukasz sposobu na rozwinięcie nowego strumienia dochodów, który da się łatwo skalować i nie zabiera zbyt dużo Twojego czasu…

»      Jeśli masz etat, nieruchomości, biznes i chciałbyś zdywersyfikować swoje dochody…

»      Jeśli odpowiada Ci rzetelne podejście do rynków i nie szukasz drogi na skróty…

»      Jeśli ważniejsza jest dla Ciebie powtarzalność dochodów, aniżeli pojedyncze strzały…

»      Jeżeli chcesz mieć coś trwałego co można przekazać dzieciakom…

»      I na końcu jeżeli masz pokorę do rynków i wiesz już, że to nie są łatwe pieniądze, ale jednocześnie chcesz się dalej rozwijać w tym temacie…

TO TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE.

Z serducha zapraszamy. Wiemy dokładnie jak to zrobić, o czym piszemy.

Poznaj komfort regularnych wpływów gotówki do Twojego portfela.

To niesamowicie uwalnia emocje, jeżeli wiesz, że Twój portfel generuje powiedzmy 500$ tygodniowo w formie cashflowów. Zdajesz sobie sprawę z tego, co faktycznie jest ważne. Wyceny giełdowe skaczą w górę i w dół – na nie nie mamy wpływu. Ale mamy zdolność do generowania pieniędzy, bez względu na to czy rynek rośnie, czy spada.  Gdy raz tego doświadczysz, zapewniam Cię, że nie będzie już drogi powrotnej 🙂

Nauczymy Cię prawdziwie inwestować, a nie spekulować.

Budujemy duży zamek, a może nawet fortecę, która ma przetrwać każde czasy. Żeby tak było, ważne jest, by ta forteca stała na solidnym fundamencie. Fundamencie, którego nie podmyje, żadne chwilowe uderzenie fali wody, ani nawet największa burza na morzu. Tak będzie, jeżeli poznamy dokładnie cały system, ale bardzo ważne jest jeszcze, by trzymać się zasad, bo granica pomiędzy inwestowaniem, a spekulacją jest bardzo cienka. 

I po to tu właśnie jesteśmy, by dokładnie pokazać Ci, gdzie ona leży i ale co jeszcze ważniejsze, na bieżąco pilnować, byś nie zbaczał z trasy. W naszej społeczności zyskasz dodatkowo osoby, które myślą podobnie i mają podobne wartości, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie Ci zbudować własny “kręgosług inwestora”. 

Zyskaj zaufanie do siebie w inwestycjach.

Opcje są tym instrumentem, który daje niesamowitą elastyczność na rynku. Oferuje znacznie więcej możliwości “rozegrania” danego tematu niż jakikolwiek inny instrument na giełdzie. Gdy podoba nam się dana inwestycja, możemy do niej podejść bardziej ‘bezpiecznie”, lub bardziej “agresywnie”. Wszystko zależy od tego jak duże przekonanie mamy do danej spółki oraz jej perspektyw rozwoju, a także jak czujemy cały rynek w danym momencie. 

Do tego dobre zarządzanie kapitałem i mamy system, który produkuje pieniądze co tydzień, daje dużą elastyczność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i ostatecznie pozwala mieć zaufanie do siebie i poczucie, że bez względu na wielkość portfela, damy sobie radę. 

Ale to się nie zrobi od razu. Wszystko wymaga rozwagi i dokładnego poznania tematu. Dlatego Uniwersytet Expertów Opcyjnych to aż 12-miesięczny program, byś mógł dokładnie doświadczyć wszystko o czym tu mówimy i poczuć na własnej skórze, nową jakość jaka płynie z Inwestycji Opartych na Cashflowach 🙂

Podstawą jest rynek USA

Niestety większość rzeczy o których tu mówimy, nie da się zrobić na GPW. Podstawą są spółki dywidendowe na rynku amerykańskim. W szczególności te wypłacające dywidendy nieprzerwanie od 10, 20 , 30, a czasami nawet od 60 lat. Spółki regularnie wypłacające nam dywidendy są fundamentem całego naszego modelu inwestycji opartych o cashflowy. Zobacz dokładnie jak poruszam to zagadnienie w tym VIDEO >>> PO CO TE OPCJE?

Co zawiera ten program?

UEO to nie jest “kursik”, który uczy kilku technik. Zaplanowaliśmy go jako zaawansowany program, który ma na celu w pełni dać Ci samodzielność w inwestowaniu opartym o cashflowy. Zależy nam na tym, żeby oprócz zaawansowanej wiedzy nt. strategii opcyjnych, dać Ci również konieczny fundament, do tego byś mógł to stosować z pożytkiem dla swojego długoterminowego celu, a nie chwilowych uciech 😉 Stąd UEO będzie podzielony na 2 główne bloki:

Blok 1 to tzw. “PREWORK”

Blok 2 – MODEL BUDOWANIA FIRMY NA GIEŁDZIE.

Z czego dodatkowo składa się Uniwersytet?

Jako, że będziemy mieli Cię pod naszą staranną opieką Mentorską 🙂 naszym obowiązkiem jest również wyposażyć Cię w całkiem sporo dodatkowych rzeczy, bardzo istotnych z punktu widzenia Twojej drogi. Otrzymasz od nas:

»      dostęp do USScannera na czas programu, czyli narzędzia, które służy nam do szybkiej selekcji spółek pod kątem fundamentalnym (po ukończeniu Uniwersytetu zamienia się on w dostęp bezterminowy),

»      roczny dostęp do USSofta, czyli naszego narzędzia do przeliczeń podatkowych. To mega ważne narzędzie, bo zdejmuje nam z barków wiele pracy związanej z samodzielnym przygotowaniem rozliczeń, jak również optymalizacją.

»      otrzymasz także wszelkie nasze arkusze, prezentacje, mapy myśli, excele i inne materiały dodatkowe, które systematyzują wiedzę, układają procesy i wpływają na usprawnienie podejmowania decyzji. 

A także:

»      dostęp do dedykowanych grup facebookowych

»      bezpłatny wstęp na Masterclassy, czyli specjalne, zaawansowane spotkania, jakie organizujemy cyklicznie dla absolwentów naszych Mentoringów (wyłącznie dla osób, które zrealizują cały program Uniwersytetu i otrzymają certyfikat ukończenia),

»      dostęp do grupy “GOLDEN CIRCLE” (wyłącznie dla osób, które zrealizują cały program Uniwersytetu i otrzymają certyfikat ukończenia),

Co potrzebuję, żeby rozpocząć?

Potrzebne są:

♦     dostęp do rynku amerykańskiego z uwzględnieniem opcji na akcje? Rekomendujemy platformę Interactive Brokers lub LYNX.

♦     roczny “track record” z rynku USA (zalecany),

♦     rachunek rzeczywisty lub rachunek demo,

♦     jeżeli się zastanawiasz, czy potrzebna jest wiedza na temat opcji, to akurat ten aspekt nie jest konieczny. Wszystkiego uczymy od podstaw.

♦     i najważniejsze: otwartość i zaangażowanie, ciekawość, dopytywanie o wszystko, udzielanie się w grupach i odrabianie zadanych prac domowych 🙂

Czy opcje są trudne?

Owszem, ale przez lata zebraliśmy mnóstwo analogii do biznesu i do nieruchomości. Tłumaczymy je więc w języku, który znasz i który rozumiesz 🙂 Jeżeli bliskie Ci są zasady prowadzenie biznesu, nie musisz się niczego obawiać.

Zapisy aktualnie zamknięte!

Zastanawiasz się jeszcze czy ten program jest dla Ciebie?

Dołączając do Uniwersytetu nie ryzykujesz nic! Masz 30-dniową, pełną gwarancję satysfakcji. Jeżeli z jakiegoś powodu nie spełnimy Twoich oczekiwań, napisz tylko do nas i zwrócimy Ci gotówkę za pierwszy miesiąc. 

Zobacz co o współpracy z nami mówią nasi Klienci​

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania:

1. Dla kogo jest ten program?

Uniwersytet Expertów Opcyjnych to program dla osób, które interesuje spokojne, inwestowanie długoterminowe oraz chcą postawić na regularne wpływy gotówki, a odciąć się od spekulowania ceną. Rekomendujemy ten program szczególnie osobom, które są już zaangażowane w biznesie lub nieruchomościach. 

Jeśli więc tradycyjny biznes być może angażuje Cię zbyt mocno, możemy pomóc odwzorować na rachunku maklerskim warunki biznesowe znane Ci dobrze z prowadzenia firmy, w taki sposób, który generuje regularne, powtarzalne strumienie gotówki, a jednocześnie angażuje niewiele Twojego czasu, nie wymaga prowadzenia firmy, zatrudniania ludzi, prowadzenia księgowości, płacenia ZUSów, robienia remontów, biegania za najemcami itp. i przy tym ma nieodgraniczone możliwości skalowania w górę.

 

2. Dla kogo absolutnie NIE jest ten program?

Uniwersytet Expertów Opcyjnych to program dla osób, które interesuje spokojne, inwestowanie długoterminowe oraz chcą postawić na regularne wpływy gotówki, a odciąć się od spekulowania ceną. Rekomendujemy ten program szczególnie osobom, które są już zaangażowane w biznesie lub nieruchomościach. 

Jeśli więc tradycyjny biznes być może angażuje Cię zbyt mocno, możemy pomóc odwzorować na rachunku maklerskim warunki biznesowe znane Ci dobrze z prowadzenia firmy, w taki sposób, który generuje regularne, powtarzalne strumienie gotówki, a jednocześnie angażuje niewiele Twojego czasu, nie wymaga prowadzenia firmy, zatrudniania ludzi, prowadzenia księgowości, płacenia ZUSów, robienia remontów, biegania za najemcami itp. i przy tym ma nieodgraniczone możliwości skalowania w górę.

 

3. Jak długo potrwa Uniwersytet?

Program Uniwersytetu trwa łącznie 12 miesięcy (52 tygodnie). Spotykamy się co tydzień w trakcie naszych spotkań online. Każde spotkanie to około 1,5h -2h. Do tego 1x w miesiacu będziemy organizowali spotkania Q&A oraz przygotowywali nagrania, które pokazują realizację strategii opcyjnych i prowadzenie naszego portfela inwestycyjnego. Łącznie w trakcie całego programu zajęć pęknie grubo ponad 100 godzin wspólnej bardzo intensywnej pracy po to, żebyś zyskał pełną samodzielność w inwestycjach.

5. Jaki jest wymagany minimalny kapitał?

Minimalny kapitał nie jest wymagany. Rekomendujemy zdobywanie pierwszych szlifów i naukę na rachunku demo w IB lub LYNX, dopiero po okresie nauki rozpoczęcie realizacji transakcji na rzeczywistym rachunku maklerskim.

6. Czy potrzebuję już coś wiedzieć o opcjach?

Wiedza nt. opcji nie jest konieczna. W tym aspekcie uczymy od podstaw, natomiast bardzo pożądana jest ogólna wiedza i znajomość rynku (jak działa giełda, jak realizowane są transakcje giełdowe, ogólna znajomość instrumentów). Oprócz opcji zadbamy o Ciebie również w aspekcie wiedzy nt. analizy fundamentalnej, technicznej, zarządzania kapitałem oraz zapanowania nad emocjami. Możesz być pewny, że niczego Ci nie zabraknie.

7. Z jakich części składa się Uniwersytet?

Uniwersytet składa się z 2 dużych bloków:

BLOK 1 – tzw. PREWORK, w trakcie którego zadbamy o Twoje przygotowanie techniczne, fundamentalne oraz praktyczną wiedzę z aspektów zarządzania kapitałem i radzenia sobie z emocjami. W tym etapie dowiesz się też w najdrobniejszych szczegółach, dlaczego warto inwestować w spółki dywidendowe oraz równolegle otworzymy rachunki inwestycyjne demo, które posłużą nam w trakcie dalszej części zajęć. Ten etap potrwa około 15 pierwszych tygodni.

BLOK 2 – Nauczymy się jak zbudować firmę na giełdzie, skąd się biorą pieniądze w tym modelu, gdzie jest granica pomiędzy bezpiecznym inwestowaniem, a spekulacją, nauczymy się wszystkiego nt. opcji i pokażemy jak realizować w praktyce najbardziej przydatne strategie, poznamy metody rolowania opcji, a także tzw. strategie ratunkowe, dzięki, którym radzimy sobie w trudniejszych sytuacjach. Poznasz również sposoby na to jak efektywnie optymalizować podatkowo swoje przyszłe zyski kapitałowe. Spotkania merytoryczne przeplatać się będą ze spotkaniami oraz nagraniami video na których będziemy pokazywać jak w praktyce realizujemy rzeczy o których jest mowa oraz odpowiemy na Twoje pytania. Ten etap wypełni tygodnie naszych spotkań od 15 do 52.

Oprócz bloków merytorycznych otrzymasz także dostęp do naszych narzędzi takich jak: arkusz strategii opcyjnych, USSoft (roczna subskrypcja), USScanner (bezterminowo), wszelkich prezentacji i map myśli.

Otrzymasz także dostęp do naszych dedykowanych grup facebookowych oraz na koniec do grupy GOLDEN CIRCLE (po otrzymaniu certyfikatu ukończenia Uniwersytetu).

8. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać certyfikat ukończenia?

Certyfikat otrzymają osoby, które wzięły udział w całym 12-miesięcznym programie Uniwersytetu. Dodatkowo ukończą 100% udostępnionych materiałów video oraz prześlą uzupełnione wszystkie prace domowe zadane w trakcie trwania zajęć.

9. Czy będzie możliwość zrezygnowania?

Tak, jest możliwość zrezygnowania z programu w każdym momencie, poprzez odłączenie subskrypcji. Dodatkowo pierwszy miesiąc obejmuje 30-dniowa gwarancja satysfakcji. Niestety po rezygnacji nie ma już możliwości późniejszego powrotu i dokończenia Uniwersytetu.

10. Którą wersję oferty najlepiej wybrać?

Gorąco rekomendujemy wersję oferty z indywidualnymi konsultacjami, ponieważ wszelkie tematy związane z opcjami są bardzo mocno złożone. W przypadku wielu aspektów bardzo ważne są drobne szczegóły wykonania, które warto indywidualnie skonsultować, ponieważ generują dosyć sporo pytań. Bardzo prosimy o wybranie oferty “bez konsultacji” jedynie przez osoby, które już mają duże obycie z opcjami lub są zdeterminowane do bardzo wytężonej samodzielnej pracy i świadome możliwych błędów i znacznie wydłużonego czasu nauki.

© 2020 USStocks Sp. z o.o. | Polityka prywatności