Łukasz Stępień

Od 16 lat aktywny na rynkach akcji. Swoje inwestycje skupiam na największych spółkach dywidendowych w USA. Jestem bardzo cierpliwy w swoim podejściu. Inwestuję zgodnie z zasadą SWAN, czyli Sleep Well At Night. Do opcji przekonał mnie i wprowadził Bartek Szyma w 2015 roku. Od tego czasu nie wyobrażam sobie już powrotu do poprzedniego stylu inwestowania. Cashflowy zdecydowanie zdominowały moje podejście 🙂

Bartosz Szyma

Zawodowy inwestor, programista, działacz społeczny, dziennikarz. W 2010 roku porzucił dobrze zapowiadającą się karierę w korporacji i od tego czasu utrzymuje się głównie z inwestowania. Dzięki wdrożeniu zasady SWAN (SleepWellAtNight) i koncentracji na spółkach dywidendowych obecnie realizuje swoją drugą pasję – podróżowanie, a doglądanie inwestycji zajmuje mu nie więcej niż godzinę tygodniowo. W wolnym czasie, kiedy przebywa akurat w Polsce, aktywnie działa jako wolontariusz w kilku organizacjach charytatywnych.

Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce platformy do edukacji nt. inwestowania opartego o cashflow’y, czyli o regularne i powtarzalne zyski.

Co nas wyróżnia?

  • cenimy sobie spokój, bezpieczeństwo i powtarzalność naszych wyników w inwestycjach,
  • zajmujemy się głównie inwestycjami, a nie spekulacją.
  • publikujemy swoje zagrania i opinie PRZED faktem, a nie PO fakcie,
  • publikujemy wyniki swoich portfeli,
  • nie namawiamy do zakupu płatnych szkoleń, czy warsztatów, które prowadzimy. Celem naszym i tego serwisu jest poprawa zasobności portfela naszych czytelników. Z oferty płatnych kursów i analiz korzystają wyłącznie osoby najbardziej zdeterminowane do rozwoju.